SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Kopiec Kaszubów

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kuracyjna
84-150 Hel

Opis

Uroczyste odsłonięcie obelisku dokonano dnia 23 czerwca 2013 roku. Podkreśla on jedność i tożsamość społeczności kaszubskiej. Elementem obrazujący tę wspólnotę jest Gryf Kaszubski, umieszczony w centralnym miejscu pomnika, stąd wzięła się jego nazwa. Pomysł „usypania” kopca wyszedł od samorządu helskiego i od Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. 

Lokalizacja

Hel
ul. Kuracyjna, 84-150 Hel

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu