SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Latarnia Morska w Jastarni

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 2A
84-140 Jastarnia

Opis

Pierwszą latarnie w Jastarni zbudowano w 1938 roku i przetrwała ona tylko jeden rok. Obecna latarnia powstała w 1950 roku na miejscu zniszczonej latarni w trakcie działań wojennych na początku II Wojny Światowej. Jest to metalowy walec, osadzony na betonowej podstawie, pomalowany w czerwono-białe pasy. Nie jest ona udostępniona do zwiedzania, jednak warto zobaczyć tę najniższą z polskich latarni. 

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Kościuszki 2A, 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu