SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Lunapark Sowiński

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Hallera
84-120 Władysławowo

kom.: 502 524 226
http://www.lunapark-sowinski.pl/

Opis

Pierwsze, większe atrakcje jakie stanęły na naszym terenie w centrum Władysławowa to Kolejka Górska TAJFUN, Młyn Widokowy, Telecombat oraz Parasolki. Dziś na rozszerzonym terenie oferta Lunaparku jest corocznie uzupełniana o nowe atrakcje.

Lunapark Sowiński to bardzo ciekawe miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż rozrywki dla najmłodszych pociech z pewnością tutaj nie zabraknie. Największą atrakcją jest najwyższa kolejka górska w Polsce, która robi naprawdę duże wrażenie. Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak zaczynał Robert Kubica polecamy jazdę gokartem.

Posiadamy także kilka ekstremalnych atrakcji, dla miłośników mocnych wrażeń, które potrafią nieźle „wywiercić” – condor, space loop, splash shake, extreme otaz booster. Posiadamy również pałac śmiechu oraz zamek strachu.

Na terenie naszego lunaparku znajdują się także pływające łabędzie oraz postawiony do góry nogami domek. Mogą także Państwo skorzystać z Parku lin – to szlaki z małymi przeszkodami, będącymi wyzwaniem dla miłośników wspinaczek. W naszym Lunaparku czeka na Państwa niezliczona ilość atrakcji, która na pewno zapewni Państwu niezapomniane wspomnienia z pobytu we Władysławowie. 

Lokalizacja

Władysławowo
ul. Hallera , 84-120 Władysławowo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu