SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Lunapark Sowiński

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Hallera
84-120 Władysławowo

kom.: 502 524 226
http://www.lunapark-sowinski.pl/

Opis

Pierwsze, większe atrakcje jakie stanęły na naszym terenie w centrum Władysławowa to Kolejka Górska TAJFUN, Młyn Widokowy, Telecombat oraz Parasolki. Dziś na rozszerzonym terenie oferta Lunaparku jest corocznie uzupełniana o nowe atrakcje.

Lunapark Sowiński to bardzo ciekawe miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż rozrywki dla najmłodszych pociech z pewnością tutaj nie zabraknie. Największą atrakcją jest najwyższa kolejka górska w Polsce, która robi naprawdę duże wrażenie. Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak zaczynał Robert Kubica polecamy jazdę gokartem.

Posiadamy także kilka ekstremalnych atrakcji, dla miłośników mocnych wrażeń, które potrafią nieźle „wywiercić” – condor, space loop, splash shake, extreme otaz booster. Posiadamy również pałac śmiechu oraz zamek strachu.

Na terenie naszego lunaparku znajdują się także pływające łabędzie oraz postawiony do góry nogami domek. Mogą także Państwo skorzystać z Parku lin – to szlaki z małymi przeszkodami, będącymi wyzwaniem dla miłośników wspinaczek. W naszym Lunaparku czeka na Państwa niezliczona ilość atrakcji, która na pewno zapewni Państwu niezapomniane wspomnienia z pobytu we Władysławowie. 

Lokalizacja

Władysławowo
ul. Hallera , 84-120 Władysławowo

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

domki mikołajki

Luksusowe domki w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca domki Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

noclegi Mikołajki

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi Mikołajki, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu