SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Morski Tropiciel

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 32E
84-120 Władysławowo

kom.: 506 715 411
http://www.morskitropiciel.pl/

Opis

Mimo, że Bałtyk boryka się z wieloma problemami, to w dalszym ciągu jest najlepszym łowiskiej w Polsce. Łowienie z małych łódek w morzu kojarzy się z wypasionymi 7 metrowymi łodziami wyposażonymi w potężne silniki. Łowienie z takiej jednostki, niewiele różni się od łowienia z kutra. Na wyprawach ze mną będą mieli Państwo okazję i niewątpliwą przyjemność powędkować z pontonu. Ponton Bush Favorit 470 cm uzbrojony w ekonomiczny 20 lub 25 konny silnik, zapewnia bezpieczne pływanie po Bałtyku przy sile wiatru do 6 B , co jest potwierdzone odpowiednim certyfikatem i zdecydowanie lepiej zachowuje się w trudnych warunkach niż większość łodzi tradycyjnych. Nie przez przypadek służby ratownicze wypływające w morze w sztormowych warunkach posługują się właśnie pontonami. Zdecydowanie lepiej też znoszą pływanie pontonem wędkarze cierpiący na chorobę morską, choć oczywiście ponton nie jest na tę chorobę lekarstwem. Poza tym na żadnej innej jednostce wędkarz nie ma tak bliskiego kontaktu z wodą, a fascynujące podebranie dużej ryby ręką jest możliwe wyłącznie na pontonie. Tylko pontonem dotrą Państwo na najpłytsze belonowe łowiska bez groźby pozostania na mieliźnie.

Lokalizacja

Władysławowo
ul. Morska 32E, 84-120 Władysławowo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu