SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ocean Park

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Żwirowa 23
84-120 Władysławowo

kom.: 606 695 125
kom.: 606 422 994
http://www.oceanpark.pl/

Opis

W naszym parku mogą Państwo nie tylko spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1, w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym, ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. Posiadamy tutaj wiele atrakcji:
- wodospad,
- żywe rekiny oraz ryby tropikalne,
- wioskę rybacką,
- mini plażę,
- salon gier,
- ryby rzeźbione w drewnie,
- maxi klocki,
- ogniska,
- oraz wiele innych atrakcji.

Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym, Ocean Park oferuje Państwu niesamowitą zabawę na największym bezpłatnym placu zabaw w województwie pomorskim. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa coś niesamowitego, tylko w naszym parku mogą Państwo porozmawiać z „wygadanym wielorybkiem” – to pierwsze w Polsce interaktywne show, gdzie wieloryby naprawdę gadają. 

Lokalizacja

Władysławowo
ul. Żwirowa 23, 84-120 Władysławowo

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu