SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Port we Władysławowie

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt 84-120 Władysławowo

Opis

Jest on jednym z najważniejszych portów rybackich na Bałtyku pod względem ilości wyładowanej ryby, liczby obsługiwanych kutrów rybackich i wyposażenia. Oprócz wypełniania swych podstawowych funkcji (przetwórstwo ryb, fabryka lodu i mączki rybnej, stocznia remontowa) chętnie gości turystów.

Od maja do października w naszym porcie cumują jachty sportowe i żaglowce, które mogą zaopatrzyć się tu w paliwo, prowiant i wodę, dokonać niezbędnych napraw oraz remontów. W porcie znajduje się morskie przejście graniczne dla turystów udających się do portów skandynawskich, litewskich i łotewskich. W miesiącach letnich z portu pasażerskiego można wypłynąć statkiem w rejs po Bałtyku. Port a dokładniej zachodni falochron pełni rolę mola i jest ulubionym miejscem dla wędkarzy i spacerowiczów. 

Lokalizacja

Kuźnica
, 84-120 Władysławowo

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi Mikołajki

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi Mikołajki, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu