SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Speed One

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kuracyjna 1
84-150 Hel

kom.: 695 958 267
kom.: 602 347 035
http://www.speedone.pl/

Opis

Firma Simon Trip zajmuje się organizacją rejsów oraz imprez integracyjnych z wykorzystaniem szybkich łodzi motorowych typu Rib.

Pływamy po wodach zatoki gdańskiej oraz morza bałtyckiego organizując eventy z portów Gdyni,Gdańska,Jastarni,Helu,Władysławowa oraz mola w Sopocie i nie tylko.

R.I.B. – skrót od ang. Rigid Inflatable Boat – w wolnym tłumaczeniu: sztywna nadmuchiwana łódź.

Wyjątkowo szybkie i bardzo zwrotne łodzie typu Rib stanowią wyposażenie wielu oddziałów rządowych na całym świecie, które używają ich do skomplikowanych akcji antyterrorystycznych, ratowniczych czy też prewencyjnych.

Pomożemy zaplanować Ci całą wycieczkę. Pokażemy Ci wyjątkowe miejsca Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego nieznane dotąd z tej strony. Z pokładu naszych łodzi można podziwiać widoki zapadające w pamieć na wiele lat.

Lokalizacja

Hel
ul. Kuracyjna 1, 84-150 Hel

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu