SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Cafe Bulwar

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Bulwar Nadmorski 1
84-150 Hel

kom.: 502 034 095
kom.: 604 503 816
http://www.cafebulvar.cypel.pl/

Opis

W upalne południe, w deszczowy dzień, w czasie spaceru, czy w przerwie w zabawie, zapraszamy Państwa do naszej kawiarni, gdzie skosztują Państwo naszych smakołyków przyrządzanych na miejscu ze świeżych produktów. Naszym Gościom w szczególności polecamy:
- świeże domowe ciasta,
- desery lodowe,
- koktajle ze świeżych owoców,
- yogo shake owocowe,
- kawę,
- czekoladę na gorąco,
- soki wyciskane ze świeżych owoców.

Naszych pełnoletnich Gości zapraszamy do naszego DrinkBar’u. W stylowej drewnianej chacie na środku bulwaru czekają na Państwa nasi barmani, którzy przygotują prawie każdego drinka. Codziennie o 23 w naszym DrinkBarze odbywają się imprezy przy muzyce elektronicznej. 

Lokalizacja

Hel
ul. Bulwar Nadmorski 1, 84-150 Hel

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu