SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Czerwona Oberża

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Hallera 1
84-140 Jastarnia

kom.: 515 526 882

Opis

Zapraszamy wszystkich w każdym wieku do spędzania czasu w klimatycznym, przyjemnym miejscu. W weekendy w naszej restauracji dzieje się więcej. W każdy piątek gramy muzykę na żywo, a w soboty jest karaoke. Codziennie naszym Gościom podajemy danie dnia w bardzo atrakcyjnej cenie, a o poranku śniadania w formie szwedzkiego stołu za niewielkie pieniądze. Nasi kucharze oraz kelnerki zadbają o świetną kuchnię jak i obsługę.

Mogą Państwo u nas skosztować świeże rybki, owoce morza, kuchnię śródziemnomorską, amerykańską, klasyczną kuchnię polską oraz lokalne kaszubskie potrawy. 

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Hallera 1, 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu