SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

MONIQUE Bakery & Wine

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Wojska Polskiego 49
84-141 Jurata

kom.: 514 495 861

Opis

Nasz lokal jest wyjątkowy, gdyż nie jest to kolejny bar szybkiej obsługi. W naszym lokalu mogą Państwo skosztować pieczony na miejscu chleb na naturalnych składnikach, jagodzianki, malinianki. Dodatkowo mogą Państwo zjeść pieczone na miejscu bajgle podawane w 5 postaciach, w tym np.: z wędzonym łososiem i serkiem Philadelphia. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór win, m.in. francuskich i bułgarskich, serwowanych zarówno na miejscu w postaci lampek, jak i sprzedawanych w butelkach.

Lokalizacja

Jurata
ul. Wojska Polskiego 49, 84-141 Jurata

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu