SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Dwa Światy

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Wojska Polskiego 29
84-141 Jurata

kom.: 504 126 153
kom.: 502 578 934

Opis

Restauracja Dwa Światy to połączenie kuchni polskiej i meksykańskiej. Na jakość serwowanych przez z nas dań oraz napojów składają się dwa czynniki: doświadczony kucharz oraz barista. Nasz Szef Kuchni dla tych, którzy chcą zasmakować Meksyku poleca Burito A’la Sinaloa, czyli tortillę z polędwiczką wieprzową, chilli oraz fasolką. Do posiłku mogą Państwo wybrać wino spośród szerokiej karty win. 

Lokalizacja

Jurata
ul. Wojska Polskiego 29, 84-141 Jurata

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu