SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Ferkot

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sychty
84-140 Jastarnia

kom.: 506 083 354

Opis

W naszej restauracji mogą Państwo skosztować łososia na sosie szparagowym, halibuta z borowikami na szpinaku oraz steka z polędwicy w towarzystwie warzyw grillowanych przy akompaniamencie gorących koncertów.

W naszej restauracji serwujemy także kolorowe coctaile alkoholowe oraz dobrą kawę z lodami.

Nasza restauracja to miejsce z charakterem, do którego przyciąga wygląd wnętrza, gdzie obsługa sprawia, że chce się zostać, a jedzenie zachęca do powrotów. Wszystko to powoduje, że można spędzić tutaj miły wieczór.

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Sychty , 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu