SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Homar

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sychty 122A
84-140 Jastarnia

kom.: 609 550 580
http://www.homarwjastarni.pl/

Opis

Restauracja Homar powstała w 1991 roku, co powoduje, że jesteśmy najdłużej istniejącym w Jastarni lokalem serwującym ryby pod różnymi postaciami. Od początku istnienia było to miejsce, gdzie można było zjeść tradycyjne dania kaszubskie. I od tamtej pory, aż do teraz promujemy kuchnię regionalną, w której królują przede wszystkim świeże i zdrowe ryby bałtyckie, takie jak: turbot, dorsz, flądra, sandacz, węgorz bałtycki, pozostając jednocześnie otwartymi na nowinki kulinarne.

Współpracujemy przede wszystkim z miejscowymi rybakami, co sprawia, że dania podawane w naszej smażalni wyróżniają się doskonałą jakością. W naszej ofercie oprócz dań rybnych z grilla znajdą Państwo:
- dania mięsne,
- tradycyjne kaszubskie śledziki,
- owoce morze,
- sałatki rybne,
- makarony. 

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Sychty 122A, 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu