SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja ŁÓŻKO

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sychty 93
84-140 Jastarnia

kom.: 724 929 799
http://www.restauracja-lozko.pl/

Opis

Otwierając naszą restaurację zadbaliśmy przede wszystkim o to, aby miała solidne fundamenty. Wiadomo, że ów fundamentem każdej restauracji, na którym buduje się unikalny klimat i renomę miejsca są szefowie kuchni. Nasza restauracja kusi Gości nazwą, zachwyca wystrojem. Wytrawni smakosze zaspokoją tutaj żądne wrażeń kubki smakowe.

Atutem naszej restauracji jest możliwość wyboru wielkości porcji, niby nic wyjątkowego, ale każdy może zamówić tyle, ile uważa, że zje. 

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Sychty 93, 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu