SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Urwis House

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sychty 64
84-140 Jastarnia

kom.: 663 195 684

Opis

Karta dań naszej restauracji głównie bazuje na świeżych rybach bałtyckich, które osobiście codziennie kupujemy u lokalnych rybaków oraz owocach morza. Każda z naszych potraw przygotowywana jest z dostępnych danego dnia produktów.

W naszej restauracji Szef Kuchni, za sprawą otwartej na salę kuchni, przygotowuje potrawy na oczach Gości. Dzięki temu mogą Państwo sami przekonać się, że potrawa, którą Wam podajemy, jest przygotowywana z najwyższą starannością. 

Lokalizacja

Jastarnia
ul. Sychty 64, 84-140 Jastarnia

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu