SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja Winiarnia

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Międzymorze 10/51
84-141 Jurata

kom.: 502 731 674

Opis

Nasza restauracja przyciąga Gości ze względu na smak dań, wybór win oraz atmosferę sosnowej Juraty. Nasza kuchnia oparta jest na rybach bałtyckich, świeżych warzywach, prawdziwych zupach, ręcznie wyrabianych makaronach, wyjątkowych, domowych ciastach i deserach.

Codziennie tworzymy dodatkową, nową kartę dań inspirowaną porą roku, tym co w jastarnickim porcie i na puckim targu. 

Lokalizacja

Jurata
ul. Międzymorze 10/51, 84-141 Jurata

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu