SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Smażalnia Ryb Klipper u Golli

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Gdańska 20
84-120 Władysławowo

kom.: 534 244 902
http://ugolli.pl/

Opis

Przy wejściu do naszej smażalni, Gości witają drewniane figury przedstawiające rodzinę rybacką. W naszym lokalu serwujemy ryby z własnego połowu, są to:
- turbot,
- flądra,
- dorsz.

Dodatkowo w naszym lokalu mogą Państwo skorzystać z darmowego WiFi. W naszej ofercie posiadamy także menu dla dzieci oraz przewijak dla dzieci. W sezonie letnim naszych Gości zapraszamy do zadaszonego ogródka letniego. 

Lokalizacja

Władysławowo
ul. Gdańska 20, 84-120 Władysławowo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu