SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Stara Wędzarnia

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 6
84-150 Hel

tel.: 58 675 07 90
kom.: 603 550 871
kom.: 605 575 588
http://www.starawedzarnia-hel.pl/

Opis

W urokliwym położeniu naszej restauracji odpoczną Państwo kontemplując się ciszą, spokojem i przepiękną panorama. Za oknami naszej restauracji rozlega się widok na Zatokę Puckę, a w dalekim horyzoncie pas Trójmiasta. Dodatkowo swoje posiłki mogą Państwo spożyć na świeżym powietrzu, czerpiąc przyjemność z kontaktu z nadmorską naturą, w naszym przy restauracyjnym ogródku piwnym.

W naszej restauracji mają Państwo zagwarantowaną smaczną polską kuchnię z wybranymi potrawami rejonu Kaszub. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz dań, które zadowolą niejedno podniebienie wielbicieli i smakoszy ryb. Polecamy Państwu ryby w różnych postaciach: smażone, grillowane oraz gotowane. Przygotowując nasze potrawy bazujemy w większości na świeżych rybach z kutrów. Smakosze dań mięsnych również znajdą tutaj coś dla siebie. Wszelkie przysmaki kuchni polskiej i regionalnej, jak i wyjątkowe specjały owoców morza, uradują ogromnie zmysły smaku niejednego klienta.

W naszej restauracji staramy się, aby podawane przez nad dania były jak najlepszej jakości, dlatego przygotowujemy wszystko bezpośrednio przed podaniem. 

Lokalizacja

Hel
ul. Morska 6, 84-150 Hel

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu