SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Pokoje Gościnne POD MUSZELKĄ

w lesie / blisko lasuDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Ratibora 24
84-141 Jurata

tel.: 58 675 25 53
kom.: 509 195 620
http://pokoje.com.pl/

Opis

Obiekt nasz znajduje się w lesie. Tonie w zieleni i kwiatach. Pokoje Gościnne POD MUSZELKĄ to zespół samodzielnych, odizolowanych od siebie 1-, 2-, 3 – oraz 4-osobowych pokoi z łazienkami. Niektóre nasze pokoje posiadają aneks kuchenny. Każdy pokój posiada własny ogródek wyposażony w meble ogrodowe.

Nasze pokoje gościnne są kompleksowo wyposażone. Każdy posiada bezprzewodowy czajnik oraz zestaw do kawy czy herbaty. Na miejscu znajduje się także funkcjonalna kuchnia dla smakoszy w podróży, w której mogą Państwo przyrządzić swoje ulubione potrawy.

Lokalizacja

Jurata
ul. Ratibora 24, 84-141 Jurata

Video

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu