SPRAWDŹ NASZ BLOG PODRÓŻNICZY: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Kemping / Pole Biwakowe
Noclegi

1
Chałupy
OpisPole namiotowe Chałupy 6 znajduje się na unikatowym Półwyspie Helskim, około 6 kilometrów od Władysławowa.
1
Jastarnia
OpisOśrodek pod Cyprysami znajduje się 800 metrów od centrum Jastarni i 350 metrów od morza i pięknej plaży, która w tym miejscu jest bardzo szeroka i pusta.

Camping "Sosnowa Jurata"

w lesie / blisko lasu
1
Jurata
OpisCamping "Sosnowa Jurata" to ośrodek położony w zacisznej części miasteczka, pośród nadmorskiego lasu.

HELKAMP

blisko natury
1
Hel
OpisPole Kempingowe HELKAMP znajduje się na samym końcu Półwyspu Helskiego, gdzie zlewają się wody Zatoki Puckiej i Morza Bałtyckiego.

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu